EDBAK | Wall mount | VWPOP95-L | 70-98 " | Maximum weight (capacity) 130 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: VWPOP95-L
- Saadavus: 4
-
492€
EDBAK | Wall mount | VWPOP95-L | 70-98 " | Maximum weight (capacity) 130 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 560.00 mm |
| Gross weight | 15.95 kg |
| Gross width (mm) | 885.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 98 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 130 kg |
| Muud funktsioonid | Video Wall & Menu Board Mounts. Forward tilting +20 . Screen orientation: landscape |
| Net weight | 15.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release |
| Producer product name | VWPOP95-L |
| Screen size compatibility | 70-98 " |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote nimetus | VWPOP95-L |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 800x600 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak wall mount vwpop95-l 70-98 maximum weight capacity 130 kg black, vwpop95-l, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

